Instinkt EVOLVE pro zdraví a výkon, 290 g

Kód: 6305
Novinka
Značka: Instinkt
820 Kč –16 %
instinkt evolve 290 g
820 Kč –16 % 690 Kč 237,93 Kč / 100 g
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.8.2022

EVOLVE je prvním doplňkem stravy svého druhu, který se zaměřuje na komplexní zlepšení zdraví a osobního výkonu. Složení obsahuje přírodní látky, které podporují lidské tělo v širokém spektru a narozdíl od běžných energy nápojů neobsahuje žádný cukr. Ve složení je také mix důležitých elektrolytů a vitamínů, které posílí imunitu a celkové zdraví.

Detailní informace

Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Dodání do 24 h
Dodání do 24 h
Zdarma od 2000 Kč
Zdarma od 2000 Kč
1000+ produktů
1000+ produktů

Detailní popis produktu

Instinkt EVOLVE pro zdraví a výkon

EVOLVE je prvním doplňkem stravy svého druhu, který se zaměřuje na komplexní zlepšení zdraví a osobního výkonu. Složení obsahuje přírodní látky, které podporují lidské tělo v širokém spektru a narozdíl od běžných energy nápojů neobsahuje žádný cukr. Ve složení je také mix důležitých elektrolytů a vitamínů, které posílí imunitu a celkové zdraví.

PŘÍRODNÍ ENERGIE

EVOLVE tě probere a dodá stabilní energii. O přísun energie se v tomto případě stará přírodní kofein získaný z bylin. To je obrovský rozdíl od klasických energy nápojů. V nich se totiž nachází syntetický kofein, který je uměle vytvořen a není tělu tak přirozený.

KOGNITIVNÍ FUNKCE

K čemu by byla všechna energie, kdyby mozek nešlapal tak, jak má? Někdy prostě potřebujeme, aby náš mozek jel na plné obrátky. Potřebujeme mít čistou hlavu, soustředit se a efektivně se rozhodovat. Přesně proto najdeš ve složení i nootropika – tedy látky, které činnost mozku podporují.

PODPORA ZRAKU

Oči dostávají každý den pořádně zabrat a je jedno, jestli monitor používáš k hraní, práci nebo studiu. Abychom očím trochu pomohli, přidali jsme do tohoto nápoje takové složky, které zrak dlouhodobě podporují a přispívají k jeho regeneraci.

METABOLISMUS & ANTIOXIDANTY

V dodání energie nespoléháme pouze na přírodní kofein, ale také na přirozenou energii vytvořenou naším tělem, která vzniká energetickou výměnou během trávení. V našem složení proto najdeš probiotika a antioxidanty, které podporují správnou činnost metabolismu.

VITAMÍNY

Vitaminy jsou nezbytné organické látky, které si lidské tělo neumí samo vytvořit a musí je proto přijímat v potravě. Při špatném stravování jej tělo může mít nedostatek, a proto je EVOLVE napěchovaný mixem těch správných vitamínů, které přispívají k celkové vitalitě.

ELEKTROLYTY

Aby mohlo tělo řádně fungovat, je třeba mu dodávat hořčík, vápník, zinek a další potřebné minerály. Ty jsou velmi důležitými elektrolyty, které v těle zajišťují správný srdeční rytmus, bojují proti únavě, svalovým křečím a drží nás v psychické i fyzické rovnováze. Náš nápoj se pro tebe stane jejich přirozeným zdrojem.

Doporučené dávkování

2 odměrky dobře rozmíchat ve 500 ml vody. Případné nerozpuštěné sraženiny nejsou na závadu. Lze užívat 2 nápoje denně. Mezi nápoji doporučujeme alespoň 3 hodinovou pauzu.

Složení

Guarana

Patří mezi celosvětově oblíbené látky, které podporují činnost centrální nervové soustavy. Guarana má silné stimulační a povzbuzující účinky a je bohatým zdrojem antioxidantů, které chrání buňky před oxidativním stresem. Je skvělá pro ty, kteří potřebují dodat energii, koncentraci, lepší náladu a podpořit činnost mozku.

Zelený čaj

Zelený čaj má silné povzbudivé účinky a pomáhá ke zkoncentrování mysli. Velmi efektivně bojuje s únavou a současně dokáže podpořit činnost metabolismu. Obě schopnosti vedou k tomu, že jeho konzumací v těle přibývá energie a únava ustupuje. Účinky jsou ale daleko komplexnější, proto dodejme, že podporuje dobrou náladu, chrání srdce a zlepšuje zrak.

Cola nitida

Cola nitida neboli kolovník lesklý působí na naše tělo stimulačně. Je přirozeným zdrojem kofeinu a dokáže redukovat stres, únavu a velmi efektivně posílit paměť. Díky kooperaci kofeinu s dalšími látkami obsaženými v této rostlině dochází k maximalizování všech tělesných činností. Zvyšuje tedy koncentraci a celkové povzbuzení organismu.

Kofein

Tuto složku zná skoro každý. Kofein má hned několik funkcí a mezi tu hlavní se řadí dodání energie – pomáhá zvýšit čilost, bystrost a zvýšení vytrvalostního výkonu. Když je tělo unavené, vyplavuje látku jménem adenosin, která se zachytává v mozku na receptory a způsobuje pocit únavy. Kofein tyto receptory v mozku dočasně zablokuje. Zvýší Vaši soustředěnost a duševní výkonnost.

Citikolin

Citikolin stimuluje činnost mozku. Díky tomu dokáže posílit naši paměť, pomoci nám lépe se orientovat a bystře přemýšlet. To podporuje lepší koncentraci a rozhodování. Důvodem je zřejmě fakt, že aktivita citikolinu napomáhá k uvolňování dopaminu. Ten je jedním z hormonů štěstí, který mimo jiné podporuje zvýšenou činnost mozku. Jeho záběr je tak široký, že pomáhá i lidem s neurodegenerativními onemocněními.

Měsíček lékařský

Tato bylinka je opravdovým zázrakem, který dokáže podpořit imunitu. Kromě toho zlepšuje činnost trávící soustavy, zlepšuje krevní oběh a dokáže ulevit od bolestí a uvolnit svalové napětí. Tato univerzální léčivá rostlina dokáže pomoct také v případě hojení ran a kožních zánětů. Podporuje tedy správné fungování těla a dopřává mu potřebné vitamíny a kyseliny.

Borůvka

Každá borůvka v sobě skrývá sílu velmi univerzální léčebné pilulky. Borůvky jsou plné antioxidantů, působí protizánětlivě. Mají blahodárný vliv na ostrost vidění, vidění za tmy a při šerosleposti. Obsahují vitamín C, železo a další tělu prospěšné látky. Jejich přítomnost propůjčuje doplňkům stravy mix léčebných schopností. Mimo jiné chrání mozkové buňky a starají se o zpomalení jejich stárnutí a prosperitu.

Chlorella

Tato sladkovodní řasa v sobě skrývá celou řadu vitamínů a minerálů. Je velmi vyhledávaná pro celkovou detoxikaci organismu a jeho následné posílení. Její předností je, že pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru, která zajišťuje správné vstřebávání důležitých látek. Je přirozeným zdrojem hořčíku, železa nebo vitamínů B2 a B6. Do těla také přináší důležité živiny, proteiny nebo vlákninu.

Astaxanthin

Jedná se o přírodní antioxidant, který na tělo působí velmi komplexně. Podporuje imunitu a funkce, které dokáží tělo chránit před závažnými nemocemi. Dále zlepšuje činnost mozku, posiluje paměť a chrání naši nervovou soustavu. Astaxanthin kontroluje správnou hladinu cholesterolu a dokáže nejen chránit náš zrak, ale dokonce ho i zlepšovat.

Laktobacillus acidophilus

Probiotika jsou velmi důležitá, a proto jsme na ve složení nezapomněli. Lactobacillus acidophilus je prospěšná bakterie, která se přirozeně nachází ve střevech. Její působení ovlivňuje naši imunitu. Dosah této bakterie je skutečně velký, protože dokáže ovlivnit i činnost mozku. Redukuje deprese a podporuje jeho správné fungování. Pomáhá taktéž v boji s alergiemi a špatným cholesterolem.

Vitamín C - Vitamín C snižuje únavu, podílí se na správné tvorbě hormonů a podporuje správnou psychickou činnost.

Thiamin - Vitamín B1 podporuje tělo v mnoha ohledech. Posiluje svaly, nervovou soustavu i činnost metabolismu.

Vitamín B6 - Vitamín B6 nám díky svým aktivitám v těle dodává energii a brání nás před únavou a vyčerpáním.

Vitamín D - Tento vitamín je potřebný pro posílení imunity a současně se stará o správný stav svalů a kostí.

Vitamín B12 - Vitamín B12 se stará o správný chod nervové soustavy a podporuje vznik červených krvinek.

Biotin - Vitamín B7 je známý především pro svůj blahodárný vliv na pokožku, vlasy a nehty.

Vitamín K2 - Tento vitamín zabraňuje usazování vápníku v cévách, celkově je čistí a brání kornatění tepen.

Sodík - Sodík podporuje tvorbu červených krvinek a napomáhá s trávením.

Zinek - Zinek se v lidském těle podílí na celé řadě procesů a jeho nedostatek může oslabit naši imunitu.

Draslík - Draslík se stará především o správnou činnost srdce. Kromě toho pečuje o nervovou a svalovou soustavu.

Hořčík - Magnézium se stará o správnou činnost naší nervové soustavy a svalů.

Vápník - Vápník je klíčovým minerálem starajícím se o pevnost našich kostí a zubů.

Aktivní látky Obsah
Guarana (Paullinia cupana) extrakt ze semen 10% kofeinu 160 mg
Zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt z listu 50% polyfenolů 50 mg
Cola nitida extrakt ze semen 10% kofeinu 300 mg
Kofein (bezvodý) 25 mg
Citikolin (CDP cholin) 50 mg
Měsíček lékařský (Calendulla officinalis) extrakt 12% luteinu 84 mg
Borůvka (Vaccinium Myrtillus) extrakt z plodu 25% antokyaninů 10 mg
Chlorella (60% proteinů) 30 mg
Astaxanthin (Haematococcus pluvialis) 0,6 mg
Laktobacillus acidophilus 0,5 mld. CFU
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 40 mg (50% RHP)
Thiamin (thiamin hydrochlorid) 1,1 mg (100% RHP)
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100% RHP)
Vitamin D (cholekalciferol) 5 µg (100% RHP)
Vitamin B12 (kyanokobalamin) 10 µg (200% RHP)
Biotin (D-biotin) 50 µg (100% RHP)
Vitamin K2 (MK7 menachinon) 25 µg (33% RHP)
Sodík (hydrogenuhličitan sodný) 100 mg
Zinek (citrát zinečnatý) 5 mg (50% RHP)
Draslík (citrát tridraselný) 110 mg (5,5% RHP)
Hořčík (citrát hořečnatý) 40 mg (10,7% RHP)
Vápník (mléčnan vápenatý) 150 mg (18,8% RHP)

HP- referenční hodnota příjmu

Pomocné látky: Maltodextrin, inulin – plniva, laktát vápenatý, kyselina citronová – regulátor kyselosti, přírodní třešňové aroma, uhličitan hořečnatý – protispékavá látka, extrakt z červené řepy – barvivo, sladidla acesulfam K a sukralóza.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obsahuje kofein (70 mg v 1 dávce). Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen pro osoby s vysokým krevním tlakem a osoby užívající léky na ředění krve. Ukládejte mimo dosah dětí! Dodržujte zdravý životní styl. Minimální trvanlivost: Uvedena na spodní části obalu

Skladování: skladujte v dobře uzavřeném originálním balení v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora imunity
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení