SLEVA 10 % na vše od BrainMax a Reflex.
SLEVOVÝ KUPÓN BR10

BCAA tekuté

Zásobování těla BCAA (aminokyselinami s rozvětveným řetězcem) je důležitou součástí každé fitness nebo sportovní rutiny a jejich snadné užívání v tekuté formě může tuto práci opravdu usnadnit. Tekuté formy také obvykle obsahují jen málo kalorií nebo neobsahují vůbec žádné, takže jsou ideální pro ty, kteří chtějí maximalizovat svůj trénink bez nadbytečného cukru. Extrifit BCAA Free Form je skvělým příkladem tohoto druhu pohodlí: složení neobsahuje žádný cukr ani sacharidy a poskytuje pouze čisté ultra mikronizované BCAA.

Nejprodávanější

extrifit bcaa free form
Extrifit BCAA Free Form 80000 1000 ml
Skladem (1 ks)
Kód: 5549-1
 
299 Kč
1 položek celkem

Výhody BCAA v tekuté formě

Tekuté doplňky BCAA jsou oblíbenou volbou pro kulturisty a další sportovce, kteří potřebují rychle doplnit tělesné stavební kameny. Jako výhoda tekutých doplňků BCAA je často uváděno pohodlí, protože jsou připraveny ke konzumaci, aniž by se musely míchat do nápoje nebo potraviny.

Navíc rychlost vstřebávání tekutých BCAA bývá dřívější než u jiných forem. Konzumace tekutého doplňku BCAA tak poskytuje uživatelům téměř okamžitý přístup k základním látkám pro jejich cvičební potřeby.

Jsou lepší BCAA tekuté, v prášku, nebo tabletách?

BCAA v kapalném skupenství jsou mezi fitness nadšenci stále oblíbenější díky svému pohodlí a snadnému použití ve srovnání s volně loženými formami. Tekuté BCAA však mají výrazně vyšší cenu než jejich nákup ve velkém. Pokud hledáte levnější alternativu, ale přesto chcete stejné výhody tekutých BCAA, podívejte se na naše instantní BCAA a tablety, které vám poskytnou podobné výsledky, ale za mnohem nižší cenu.

Najdete nás i na MALL.CZ