Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny na značku BrainMax! Registrujte se ZDE.

Zkušenosti s Hericium

Vitální houbu Hericium jsem začal používat kvůli pálení žáhy. Vyzkoušel jsem řadu potravin i rad, které údajně pomáhají na pálení žáhy, ale s výsledkem jsem nebyl spokojený. Dozvěděl jsem se o houbě Hericium a řekl jsem si, že za zkoušku nic nedám. Jsem rád, že jsem do toho šel, Hericium zabralo.

——————————————————————————————

Tatínek trpí Alzheimerovou chorobou, na internetu jsem našla Hericium a dala jsem na zkušenosti lidí, kteří byli s houbou spokojeni. I když se nedá nemoc léčit, je možné ji zastavit. Po jediném balení se tatínek cítil lépe a měl více energie. Rozhodně budeme v dávkování pokračovat.

——————————————————————————————

Dobrý den, vitální houby u MycoMedica nakupuji pro celou rodinu, účinky máme tedy odzkoušené na vlastní kůži. Hericium jsem koupila pro dědečka s Parkinsonem. Už po několika baleních došlo k viditelnému zlepšení. Doporučuji vitální houby MycoMedica i nadále.

——————————————————————————————

Hericium jsem koupil kvůli prodělané neuroborelióze. Měl jsem problém s krátkodobou pamětí. Začal jsem užívat kapsle podle návodu. V prvních dnech jsem změnu nepozoroval, ale během 2 týdnů byla změna markantní. Hericium pomáhá na zlepšení činnosti mozku, vzhledem k tomu, že podle zkušeností Hericium zabírá i na Alzhaimera, věřím, že bude skvěle zabírat i dál. Děkuji.

——————————————————————————————

Už půl roku používám Hericium a Reishi kvůli poruchám spánku. Jsme maximálně spokojený.

——————————————————————————————

Kdo zažil žaludeční vředy, tak ví, o čem píšu. Pálivá, tupá bolest v oblasti nadbřišku mi komplikovala život, neměla jsem chuť k jídlu a musela jsem vyhledat lékaře. Hledala jsem možnosti léčby žaludečních vředů a zaujala mě houba Hericium, opravdu zabrala. Pokud trpíte žaludečními vředy, rozhodně ji vyzkoušejte.

——————————————————————————————

Po prodělané borelióze jsem měla problémy s vyjadřováním i pravidelným točením hlavy. Beru Hericium společně s Reishi a jsme velmi spokojená.

——————————————————————————————

Ráda bych se podělila o skvělou zkušenost s houbou Hericium. Na začátku roku se mi výrazně zhoršil zdravotní stav. Byla jsem velmi unavená a chtěla jsem jen spát. Kromě únavy jsem začala omdlévat, trápily mě psychické problémy a měla jsem velký strach, že se jedná o vážnou nemoc. Na internetu jsem narazila na vitální houby, o kterých jsem dříve neslyšela. Rozhodla jsem se, že Hericium, které mělo pomoci s příznaky, vyzkouším. Ze začátku jsem byla skeptická, ale po 14 dnech užívání se všechno vrátilo do původního stavu. Nezbývá mi, než doporučovat tuto houbu všem mým známým.

——————————————————————————————

Hledal jsem nějaký přírodní doplněk stravy na zlepšení paměti. Líbilo se mi, že Hericium kromě zlepšení kognitivních funkcí zlepšuje i imunitní systém. S přípravkem jsem spokojen.

——————————————————————————————

Dobrý den, už od 30 let bojuji s depresemi, nechci ale užívat antidepresiva. V časopise jsem narazila na článek o vitálních houbách. Řekla jsem si, že je vyzkouším. Začala jsem brát Hericium a Cordyceps. Cítím se lépe a pociťuji výrazné zlepšení mých depresivních stavů.

——————————————————————————————

Dávám si Hericium erinaceus pravidelně ve zkouškovém období a potvrzuji jeho účinky. Soustředění, paměť, zlepšení mentálních schopností.

——————————————————————————————

Na houbičky nedám dopustit. Dávali jsem tatínkovi s rakovinou žaludku doporučenou kombinaci Hericium, Coriolus a Chaga. Přestože je vysokého věku, tak léčba šla překvapivě lehce. Dnes zobe houbičky už spíše preventivně. Děkujeme.

——————————————————————————————

Super na žaludeční neurózu. Už žádné tlaky.

——————————————————————————————

Užívám už třetí dózu hericia a jsem nadmíru spokojen, upravilo se mi pálení žáhy, žaludeční šťávy už tak nestoupají, cítím se lépe, myslím, že mám i víc energie...

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer