Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny na značku BrainMax! Registrujte se ZDE.

Zkušenosti s Hlívou

Na hlívu ústřičnou nedám dopustit, často z ní připravuji různé pokrmy a mám ráda taky její chuť. Kvůli jejím účinkům jsem ji chtěla začít užívat pravidelně a jako první jsme narazila na vaše stránky. Účinky hlívy jsou opravdu znatelné. Doporučuji všem.

——————————————————————————————

Na internetu je hodně informací o účincích hlívy. Před dvěma měsíci jsem si u vás objednala hlívu a preventivně si beru 2 kapsle denně, má skvělý vliv na posílení imunity, jsem s vaším výrobkem spokojená.

——————————————————————————————

Dlouhodobě se léčím na opakující se infekce respiračního traktu. Beru podle doporučení 4 kapsle denně a účinek je opravdu znatelný. Rád bych vyzkoušel i další houby z vaší nabídky.

——————————————————————————————

Hlívu ústřičnou beru kvůli pravidelným zánětům dýchacích cest, opravdu můžu potvrdit, že došlo ke zlepšení.

——————————————————————————————

Dočetla jsem se, že hlíva reguluje hladinu cukru a tuku v krvi a zajímala jsem se o její účinky dále, na internetu jsem našla řadu pozitivních zkušeností a také váš obchod MycoMedica byl velmi dobře hodnocený. Proto jsem se rozhodla, že budu hlívu pravidelně užívat a koupila jsem jí i sestře. Obě produkt chválíme.

——————————————————————————————

Byla mi doporučená pravidelná konzumace hlívy ústřičné kvůli snížení krevního tlaku. Připravovat si pravidelně k jídlu hlívu je ale poměrně náročné, a tak jsem se rozhodl pro vyzkoušení kapslí. Recenze nelhaly a opravdu došlo během několika týdnů ke snížení tlaku. Výborný produkt!

——————————————————————————————

Hlívu ústřičnou beru už druhým rokem, protože se díky ní cítím mnohem lépe a nejsem tak často nemocný.

——————————————————————————————

Už druhý měsíc beru preventivně Reishi a hlívu ústřičnou v kapslích od vaší společnosti. Zaujalo mě, že je hlíva popisována jako přírodní prostředek proti stárnutí, tento účinek asi po dvou měsících nepocítím, ale musím říct, že se po užívání hub cítím lépe.

——————————————————————————————

Hlívě ústřičné se připisují protirakovinné účinky, imunomodulační, antioxidační a protizánětlivé účinky, objednala jsem ji pro sebe a pro manžela, bereme ji pravidelně a jsme spokojeni, uvažujeme o objednání dalšího balení.

——————————————————————————————

Rozhodla jsem se vám napsat recenzi po třech měsících užívání hlívy. Kapsle beru podle doporučovaného dávkování a opravdu se mi zdá, že je moje tělo odolnější proti infekcím. Dříve jsem byla nemocná tak často, že jsem vyzkoušela už kdeco. Po pravidelném užívání hlívy se ale moje náchylnost k nemocem výrazně zlepšila.

——————————————————————————————

Hlívu s Shiitkae dávám na podporu imunity a zlepšení trávení. Myslím, že to funguje. Už půl roku jsem nebyla vůbec nemocná a zcela vymizelo nadýmání. i na stolici chodím pravidelněji.

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer