Zkušenosti s Shiitake

Už od dětství mě trápí oslabená imunita. Ta měla za následek řadu nemocí, stačilo, abych se nachladila a byla jsem nemocná. Opakované nemoci jsem se snažila řešit přírodní cestou a narazila jsem na houbu Shiitake. Zaujaly mě její vlastnosti, dočetla jsem se, že působí protivirově a protibakteriálně. Začala jsem ji užívat společně s houbou Cordyceps a velmi rychle jsem pocítila změnu. Už nechytím kdejakou nemoc a celkově se cítím lépe.

——————————————————————————————

Kapsle Shiitake jsem si objednala jako podpůrný doplněk k léčbě rakoviny. Po chemoterapii nepociťuji tolik vedlejších účinků, takže budu pokračovat v dávkování.

——————————————————————————————

Shiitake beru kvůli osteoporóze, údajně má zmírňovat onemocnění, zlepšení jsem pocítil už po měsíci užívání.

——————————————————————————————

Protože jsem do sebe nechtěl dostávat prášky, rozhodl jsem se Shiitake vyzkoušet a jsem velmi spokojený. Při pravidelném doporučeném dávkování opravdu došlo ke snížení hladiny cholesterolu.

——————————————————————————————

Houbu Shiitake používám občas v kuchyni, mám ráda její zvláštní chuť. Zaujaly mě její pozitivní účinky, a tak jsem začala brát i kapsle. Dříve jsem byla dost náchylná k nachlazení, a když se někdo z rodiny nachladil, okamžitě jsem byla nachlazená taky. Díky užívání Shiitake už nejsem nemocná a cítím se lépe.

——————————————————————————————

Dobrý den, pracuji ve velké firmě na pozici manažera. S tím však souvisí častá únava, mnohdy přijdu domů a musím si jít hned lehnout. Manželka se zajímá o tradiční čínskou medicínu a navrhla mi, abych vyzkoušel vitální houby. Objednal jsem si tedy houbu Shiitake, která se používá i v čínské a japonské kuchyni. Účinky se opravdu dostavily a musím konstatovat, že pociťuji více energie. Doporučuji.

——————————————————————————————

Shiitake jsem začala užívat kvůli vysokému tlaku. Věřím, že opravdu zabírá, objednám si další balení.

——————————————————————————————

Na internetu jsem se dočetl, že má Shiitake vliv i na akné. Hledal jsem, kdo vitální houby nabízí a narazil jsem na stránky MycoMedica. Poradili mi, abych Shiitake užíval spolu s houbou Polyporus a musím říct, že opravdu vidím zlepšení a to jsem už vyzkoušel kde co.

——————————————————————————————

Léčím se s cholesterolem, podle doporučení jsem začala užívat 3 kapsle denně. Po měsíci a půl užívání se mi hladina cholesterolu snížila, takže nemůžu jinak, než doporučit.

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer