Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny na značku BrainMax! Registrujte se ZDE.

Zkušenosti s Chaga

Přečtěte si příběhy a poznatky uživatelů houby Chaga (neboli rezavec šikmý), která je po staletí součástí tradiční ruské a čínské medicíny, kde věří v její schopnost oživovat a uklidňovat tělo i ducha. Tato dřevokazná chorošovitá houba, jež roste hlavně na břízách, má beze sporu léčivé účinky nejen na Východě, ale i u nás, jak se dočtete dále.

Recenze na Chagu:

Od 20 let trpím Crohnovou chorobou, navštěvuji lékaře, který praktikuje i tradiční čínskou medicínu a byla mi doporučena vitální houba Chaga, která se používá jako doplněk právě u této choroby. Jsem rád, že jsem našel účinný a přírodní doplněk.

——————————————————————————————

K tradiční čínské medicíně jsem byla ze začátku poměrně skeptická, přečetla jsem si však vědecké studie, které blahodárné účinky vitálních hub potvrzují. Na internetu jsme našla i zkušenosti lidí a rozhodla jsem si u vás objednat houbu Chaga, která má výborné účinky proti infekčním onemocněním. Potvrzuji po několikaměsíčním užívání, že jsem k různým nemocem podstatně méně náchylná než před užíváním. Objednávám další balení.

——————————————————————————————

Léčivé houby beru pravidelně. Osvědčenou mám houbu Shiitake i Cordyceps, v současné době mám časté střevní problémy. Několikatýdenní užívání houby Chaga podle doporučeného dávkování mi od mých střevních problémů pomohlo.

——————————————————————————————

Na doporučení lékařky jsem začala brát čagu a cordyceps. Pravidelně užívám po 2 kapslích a po 2 měsících se cítím podstatně lépe. Mám více energie a snížil se mi krevní tlak. Pozitivní účinky jsem vypozoroval už po 2 týdnech. Pokračuju v dávkování.

——————————————————————————————

Houbu Chaga jsem vyhledal kvůli jejím protirakovinným účinkům. Musím říct, že jsem ze začátku nevěřil, že by houba mohla mít takové účinky, jaké jsou popsané na vašich stránkách. Chaga také posiluje imunitu v boji s touto nemocí je po osobní zkušenosti houba opravdu účinná.

——————————————————————————————

Houbu Chaga beru kvůli jejímu vlivu na infekční onemocnění. Jsem rád, že jsem našel přírodní cestu k posílení imunity.

——————————————————————————————

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost se sibiřskou čagou, kterou užívám kvůli cukrovce. Mám cukrovku II. typu a měla jsem vysoké hodnoty, po pravidelném užívání vašeho přípravku hodnoty radikálně klesly, takže nemůžu jinak než doporučit.

——————————————————————————————

Chagu od firmy MycoMedica používám druhým měsícem. Doporučil mi ji lékař, který se zabývá tradiční čínskou medicínou. Beru ji jako podpůrný doplněk léčby rakoviny při chemoterapii a opravdu mi pomáhá lépe snášet stavy po chemoterapii.

——————————————————————————————

Dočetla jsem se, že Chaga působí hojivě a ochranně na žaludeční sliznici, takže jsem ji začala brát kvůli žaludečním vředům a nemůžu si ji vynachválit, opravdu zabírá, budu si objednávat další balení.

——————————————————————————————

O vitálních houbách jsem se dozvěděla od kamarádky, která na ně nedá dopustit. Po konzultaci jsem se rozhodla vyzkoušet houbu Chaga kvůli střevním problémům. Beru 2 tablety denně třetí měsíc a zbavila jsem se problémů. Děkuji tedy kamarádce za radu i vám za kvalitní produkt.

——————————————————————————————

Dobrý den, dovolte abych Vám poděkovala za Vaše houby Chaga a Coriolus. Dávám je svému nemocnému manželovi na Crohnovu chorobu. Jeho stav se postupně, a hlavně viditelně zlepšuje. Určitě u nich ještě nějakou dobu vydržíme.

——————————————————————————————

Coriolus, Reishi a Chagu používám teprve 3 měsíce u karcinomu tlustého střeva, zatím je stav stabilní. Hlavně se nezhoršuje.

——————————————————————————————

Jsem velmi spokojená s vaší Chagu, dávám ji spolu s hericiem na trávicí potíže typu „oheň v žaludku“, jak říká moje terapeutka čínské medicíny, která mi i tyto houbičky doporučila. Pálení žáhy, reflux postupně mizí. A hlavně bonusem navíc je to, že se mi zlepšuje pleť.

——————————————————————————————

Posílám pozdravy z Ostravy a velké poděkování za doporučení kombinace Chagy, Coriolu a Reishi na revmatické bolesti kloubů. Myslím, že mi pomohla i dietetická doporučení Vašeho pana terapeuta.

Vyzkoušejte Chagu z naší nabídky:

MycoMedica Chaga 30 90 kapslí

 

Tip: Mohly by vás zajímat také zkušenosti s houbou Cordyceps.

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer