Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny na značku BrainMax! Registrujte se ZDE.

Zkušenosti s Cordyceps

Přečtěte si příběhy a poznatky uživatelů houby Cordyceps neboli housenice čínské, která po staletí patří mezi vynikající prostředky tradiční čínské medicíny, využívané k léčbě mnoha chorob. Tato houba rostoucí parazitováním na housenkách některých motýlů nebo larev hmyzu má beze sporu léčivé účinky nejen v Číně, ale i u nás, jak se dočtete dále.

Recenze na Cordyceps:

Byla jsem hodně vyčerpaná a vystresovaná z práce. Přes dva měsíce beru dvě houbičky Cordyceps a Reishi. Únava je asi o 90% lepší. A mizí i další drobné problémy, které mám...

——————————————————————————————

Trpěl jsem problémy s erekcí a ztrátou chutí na sex. Přestože mi je teprve 32 let. Po nasazení Cordycepsu a MycoStressu se po asi 3 měsících situace zcela změnila, ke spokojenosti. 

——————————————————————————————

Po 6 měsíčním užívání Cordycepsu CS-4 a Coriolu mně zcela vymizely chronické záněty močového měchýře. A také už nejsem tak zimomřivá. Nemám pořád studené nohy a ruce. Což mě vždy trápilo.

——————————————————————————————

Houby od Mycomedica používám na Raynauldův syndrom (mám pořád studené ruce a jakoby mramorované). Užívám již asi tři měsíce Cordyceps a Auricularia a problémy jsou o hodně lepší.

——————————————————————————————

Cordyceps CS-4 užívám na svůj problém inkontinence a časté močení. Dávám si dávku 2 tobolky v poledne a 2 tobolky ráno. Užívám už půl roku a pozoruji výrazné zlepšení.

——————————————————————————————

Věnuji se vrcholové cyklistice a Cordyceps spolu s Coriolem (někdy přidávám i Reishi) mi pomáhají zvýšit výkon a zkrátit fázi regenerace po závodech. Houby užívám dlouhodobě v nižších dávkách a před závody dávky vždy zvyšuji. 

——————————————————————————————

Beru Cordyceps a Reishi na podporu psychiky, únavu a nepravidelný menstruační cyklus. Beru tuto kombinaci asi šest měsíců v dávce 2 kapsle Cordycepsu ráno a 2 kapsle Reishi večer. Cyklus mi chodí už skoro pravidelně. Unavená jsem jenom opravdu když toho mám v práci moc. I nálada se zlepšila.

——————————————————————————————

Užívám již delší dobu doplněk stravy Cordyceps na něco, čemu by se dalo říkat syndrom vyhoření. Byl mi doporučen kolegy a jsem nadmíru spokojen. Mám mnohem více energie a chuti dělat nové věci. Trochu se obávám, abychom na něm neměli závislost. Vtip :-) Vážně moc díky za dobrou práci, kterou odvádíte.

——————————————————————————————

Cordycpes doporučuji na problém inkontinence, která mě trápí již několik roků. Potupně se stav upravuje.

——————————————————————————————

Máte krásná videa o houbách, ten Liška je fakt vtipný. Lišky v nabídce mít nebudete? :-) Užívám několik měsíců Reishi, Agaricus a Cordyceps na posílení imunitního systému, na únavy a padání vlasů. Vše se mi zlepšilo. A to jsem vyzkoušela už opravdu hodně věcí.

——————————————————————————————

Cordyceps od MycoMedica užívám teprve 2 měsíce a již nyní cítím jeho účinky. Mám mnohem více energie. A hlavně se mi posílilo libido... To byl hlavní důvod, proč jsem cordyceps zkusil.

——————————————————————————————

Po porodu jsem byla hodně vyčerpaná. Podle mého terapeuta čínské medicíny mám vyčerpaný jang ledvin a málo krve. Doporučil mi Cordyceps a Reishi od firmy MycoMedica. Zlepšení jsem cítila již po pár dnech. Dnes, po asi třech měsících užívání, se cítím skoro jako před porodem, plná síly a energie. Děkuji.

——————————————————————————————

Cordyceps mi doporučil kamarád který také řešil problémy s prostatou. Na záchod nechodím již tak často, spím celou noc. A mám také mnohem více energie.

——————————————————————————————

Měla jsem časté záněty močového měchýře. Přestože jsme tento problém řešila prakticky každé dva měsíce antibiotiky, nyní mám již půl roku pokoj. Také mi poradil udělat nějaké změny ve stravování. Velké díky.

——————————————————————————————

Pracuji jako ředitel nadnárodní společnosti. Po náročném pracovním období, kdy jsem se prakticky nedostal kvůli práci ani domů, jsem byl úplně vyčerpaný, nebyl jsem schopen dělat vůbec nic, neměl jsem chuť dělat nic nového. Vyčerpání bylo nejen na fyzické úrovni, ale hlavně na úrovni psychické. Přesně, jak se popisuje syndrom vyhoření. Zkusil jsem na doporučení užívat vitální houbu Cordyceps. Nástup účinků jsem pocítil během dvou týdnů. Užívám ho již skoro půl roku a cítím se velmi dobře.

——————————————————————————————

Cordyceps MycoMedica jsem koupila mamince, která dlouhodobé problémy se srdcem a dýchání. Cítí se teď mnohem lépe. Určitě budeme v užívání pokračovat.

——————————————————————————————

Na tento skvělý Cordyceps nedám dopustit. Užívám ho vždy před zimou a během zimy, protože trpím na záněty dutin. Začala jsem ho užívat už minulou zimu. Došlo k mírnému zlepšení. Pak jsem opět začala loni v září a tuto zimu jsem neměla zánět dutin ani jednou. Díky vám.

——————————————————————————————

Můj syn byl od malička často nemocný. Chytil každý bacil či vir, který kolem něj proběhl. Teď si dělá několikrát ročně Cordycepsové kůry a nemoci ho obloukem obcházejí.

——————————————————————————————

Trápila mě dlouhodobá inkontinence. Také jsem často chodila na malou a byla velmi unavená. Všechny tyto příznaky po půlročním užívání Cordycepsu prakticky vymizely. Dávám si 2 kapsle ráno. Užívám vždy 5 dní v týdnu a 2 dny si dělám přestávku.

——————————————————————————————

Měla jsem stále studené nohy a byla hodně zimomřivá. Užívám Cordyceps 3 měsíce a je to výrazně lepší. Necítím již pořád zmrzlé nohy a ani na záchod nechodím již tak často.

——————————————————————————————

V přípravě na Mistrovství ČR ve skymaratonu jsem začal užívat Cordycesps od firmy MycoMedica hlavně z důvodu posílení imunitního systému a minimalizace možnosti tréninkového výpadku. Cordyceps mi pomáhá i ve zkrácení fáze regenerace po výkonu u náročných tréninků a tím zlepšuje i můj celkový výkon… Takže Cordyceps má určitě i zásluhu na stříbrné medaili, kterou jsem si z mistrovství přivezl… 

Vyzkoušejte Cordyceps z naší nabídky:

MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí

 

Tip: Mohly by vás zajímat také zkušenosti s houbou Reishi.

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer