VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 50 % ZDE.

Zkušenosti s Reishi

Přečtěte si příběhy a poznatky uživatelů houby Reishi (neboli lesklokorka lesklá), která se využívá v tradiční čínské medicíně po tisíciletí pro své vitalizující účinky, je jednou z nejužívanějších vitálních hub. Tato houba s adaptogenními účinky používána k podpoře vitality a obranyschopnosti, má beze sporu léčivé účinky nejen v Číně, ale i u nás, jak se dočtete dále.

Recenze na Reishi:

Před několika lety mi lékaři diagnostikovali autoimunitní onemocnění Myastemia Gravis. Po dlouhodobé léčbě kortikoidy a další řadou léků se mi tak rozhodila imunita, že se mi začaly opakovaně a dlouhodobě tvořit opary, afty a bylo mi zjištěno málo funkčních bílých krvinek. Když léky nepomáhaly, začala jsem hledat přírodnější léčbu a naštěstí jsem narazila na vaši houbu Reishi. Po několika týdnech užívání jsme konečně začala pociťovat změny. Zmírnila se nadměrná únava, opary a afty postupně vymizely a stav bílých krvinek se začal vracet do normálu. Dnes na Reishi nedám dopustit. Je to pro mě Velký Zázrak, i když to doktoři neradi slyší. Ale pomohla mi vyladit imunitní systém tak, že jsem v posledních letech nebyla nemocná. Jovana Prokůpková (11/2019)

——————————————————————————————

Dlouhodobě jsem se potýkala s kožními problémy. Už od dětství mě trápil atopický ekzém, který výrazně ovlivňoval i mou psychiku. S tímto problémem jsem dlouhodobě bojovala a snažila jsem se najít co nejlepší, přírodní řešení. Narazila jsem na vitální houbu Reishi a konečně došlo k výrazné změně. Mohu jedině doporučit.

——————————————————————————————

S příchodem jara mě trápí alergie. Jejich nepříjemným projevem je hlavně dráždivý kašel. Na ten mi velmi dobře zabrala Reishi houba, rozhodně se k ní budu vracet.

——————————————————————————————

Reishi používám jako doplněk onkologické léčby. Můžu potvrdit, že léčbu díky tomuto produktu snáším lépe.

——————————————————————————————

V poslední době jsem byla velmi často unavená. Únavu jsem začala pociťovat po delší nemoci a nebyla jsem schopná se jí žádným způsobem zbavit. Kamarádka mi poradila houbu Reishi, která ji problémy s únavou vyřešila. Nejdřív jsem účinkům moc nevěřila, ale nakonec jsem se díky pravidelnému braní kapslí únavy zbavila.

——————————————————————————————

Reishi můžu z osobní zkušenosti doporučit. Měl jsem problémy z nespavostí a právě houba Reishi mi je pomohla vyřešit. Děkuji.

——————————————————————————————

Po vleklých problémech se zánětem močových cest, které jsem musela řešit pomocí antibiotik, nastaly problémy s oslabenou imunitou. Oslabená imunita vedla k větší náchylnosti ke všem nemocem. Vzhledem k tomu, že pracuji ve školce, podařilo se mi vždy chytit rýmu, nebo kašel od dětí. Rozhodla jsem se posílit imunitu pomocí houby Reishi od firmy MycoMedica. Účinky houby se projevily velmi rychle a od chvíle, kdy vitální houbu používám, nemám s náchylností k nemocem problém.

——————————————————————————————

S Reishi jsem velmi spokojený. Jsme po radioterapii plic a užívání Reishi mi velmi pomohlo. Můžu jen doporučit.

——————————————————————————————

Mám za sebou poměrně dlouhý a komplikovaný porod, po kterém jsem se cítila velmi unavená. Hledala jsem přírodní prostředek, který by dokázal můj organizmus posílit, abych se co nejdříve mohla vrátit do běžného provozu. Díky houbě Reishi se cítím mnohem lépe a jsem plná sil.

——————————————————————————————

Reishi jsem si objednal kvůli posílení imunity. Musím potvrdit, že opravdu funguje. Objednávám si další balení.

——————————————————————————————

Dcera má problém s ekzémem, zkoušely jsme už hodně přípravků, ale všechny se minuly účinkem. Rozhodla jsem se objednat Reishi. Viditelné výsledky jsem začala pozorovat už po prvním balení, takže s užíváním pokračujeme a doufáme, že účinky budou i nadále natolik povzbudivé.

——————————————————————————————

Po Reishi se mi spí mnohem lépe.

——————————————————————————————

Prodělala jsem rakovinu prsu. Po celou dobu chemoterapie (na houbičky od Mycomedicy jsem narazila asi v polovině chemošky) a nějakou dobu po ní. Chemoterapii jsem zvládala dobře, nebyla jsem ani unavená, ani jsem neměla trávicí problémy, vlasy dorostly rychle. i doktoři chválili, že se vše vyvíjí velmi dobře. Teď už mám po léčbě. Kombinaci Reishi, Coriolus a Maitake chci brát teď spíš preventivně v nižším dávkování.

——————————————————————————————

Preparáty Reishi a Mycostress mi doporučil pan terapeut z Mycomedica. Užívám je už několik měsíců na problémy s úzkostmi a lehkými depresemi. Po celou dobu užívání se cítím psychicky mnohem lépe. Doufám, že mi tento stav vydrží až houby vysadím.

——————————————————————————————

Jsem po infarktu, přestože beru poměrně dost léků, tak se mi hůř dýchalo a měl jsem často talky na hrudi. Beru již čtvrtý měsíc ganodermu (Reishi) spolu s housenicí (Cordyceps) a stav se pomalu upravuje. Lépe se mi dýchá, lépe vyjdu schody, a tlaky na hrudi se už neobjevují tak často. Určitě doporučuji.

——————————————————————————————

Jako sportovec potřebuji mít hlavně v době sezóny pevnou imunitu. Rozhodnul jsem se na základě kladných recenzí a zkušeností mých kolegů užívat Cordyceps CS-4 a Reishi od společnosti MycoMedica. Nejen že jsem nebyl za celou sezónu ani jednou nemocný, ale hlavně mám pocit, že se mi zvýšila výdrž a můj organismus se rychleji regeneruje a je lépe připravený na další závod.

——————————————————————————————

Dávám Reishi a MycoComplex své čtyřleté dceři, která měla asi tři měsíce kašel a teď po nástupu do školky pořád posmrkávala a jako by pořád na ní lezla nějaká viróza. Poslední týden už nekašle a příznaky virózy také mizí. Jíme pravidelněji, vysadili jsme mléčné a sladké. Jen s tou pšenicí to jde těžko. Je skoro ve všem.

——————————————————————————————

Měla jsem špatné jaterní testy... Po dvou měsících braní ganodermy, jsem byla na testech a už jsou skoro v normálu... Na regeneraci jater je ganoderma lepší než ostropestřec mariánský...

——————————————————————————————

Osobně mám dobré zkušenosti s kombinací Reishi a Agaricu u ekzémů dětí... V podstatě za 3 měsíce je malá úplně čistá.

——————————————————————————————

Houby Reishi a Shiitake beru jako prevenci trombózy, ze které mám velký strach. Budu užívat i nadále, protože se celkově cítím lépe.

 

Vyzkoušejte Reishi z naší nabídky:

 

MycoMedica Reishi sušená

 

Tip: Mohly by vás zajímat také zkušenosti s houbou Coriolus.

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer