Zaregistrujte se a získejte zvýhodněné ceny na značku BrainMax! Registrujte se ZDE.

Zkušenosti s Coriolus

Přečtěte si příběhy a poznatky uživatelů houby Coriolus (neboli outkovky pestré), kvalitního veterinárního přípravku, která se využívá v tradiční čínské medicíně po tisíciletí pro své vitalizující účinky na tělo i mysl. Tato houba rostoucí v ekologicky čistém přírodním prostředí čínské vrchoviny na kmenech listnatých stromů, má beze sporu léčivé účinky nejen v Číně, ale i u nás, jak se dočtete dále.

Recenze na Coriolus:

Počas môjho života ma veľmi trápil problém s oparom (herpesom), ktorý sa mi pravidelne robil na perách a spôsobovalo mi to rôzne ťažkosti. Asi pred rokom som sa dočítal, že huba Coriolus by mi v tom mohla pomôcť. Po roku užívania tejto huby musím skonštatovať, že som urobil veľmi dobre. Herpes sa mi viac neobjavil a zároveň sa mi vyhýbali choroby z prechladnutia, ktoré som mával tiež dosť často. Josef Benč (11/2019)

——————————————————————————————

Na vaše doporučení jsem svým dvěma dcerkám začala podávat Coriolus, Bílý zámotek a Acerolu hned v srpnu, abych zjistila, zda po třech promaroděných zimách přečkají tu letošní ve zdraví. Už jsem měla dost antibiotik a různých sirupů, které nezabíraly. Holky vždy trpěly na streptokoky, stafylokoka a hemofila. Na kontrolní testy jdeme v prosinci, nicméně, dnes máme 15. 11. 2019 a holky od září nechyběly ve školce ani jeden jediný den kvůli nemoci. Soňa Kotásková (11/2019)

——————————————————————————————

Měly jsme s manželem HPV a po 6 měsících užívání houby Coriolus máme testy OK. Velké díky.

——————————————————————————————

Našli mně prekancerózní změny na děložním čípku. Užívám Cordyceps a Reishi od každého tři kapsle/den. Po čtyřech měsících užívání jsem byla na gyndě a jsem bez problémů.

——————————————————————————————

Můžu potvrdit účinky Coriolu na HPV. Trochu to trvalo, ale dobře to dopadlo. Také mám více energie a upravilo se mi trávení.

——————————————————————————————

Na bradavice je Coriolus nejlepší. Užívá ho celá rodina. Ještě k němu používám mastičku od pana Peterky. Ale myslím, že to chtělo pročistit zevnitř.

——————————————————————————————

Měl jsem dřív Coriolus versicolor od jedné konkurenční firmy a myslím, že do účinku se to nedá srovnat. Měl jsem problém „skrytý patogen“. Užíval jsem Coriolus každý den, jen víkendy ne. Zpočátku léčby mi bylo dokonce hůře. Ale postupně se mi začalo postupně srovnávat. Vymizely bolesti těla, nejsou už bolesti v krku ani čepy na mandlích se neobjevují. A co hlavně vymizela zcela únava a vyčerpání. To byla fakt hrozné. nemohl jsem skoro ani ráno vstát z postele. Občas jsem ke Coriolu přidal i lesklokorku lesklou nebo housenici čínskou. Tak jsem rád, že jsem objevil tento houbičkový svět :-)

——————————————————————————————

Coriolus spolu s Reishi a Enoki jsem vybral pro svého onkologicky nemocného tatínka. Myslím, že Mycomedica byla dobrá volba. nejen, že jsou příjemní a ochotní poradit, ale jejich preparáty hlavně fungují. Tatínek se cítí mnohem lépe a hlavně všechny testy se postupně zlepšují.

——————————————————————————————

Byly mi diagnostikovány plicní chlamydie. Užívám Coriolus a Polyporus v poměrně vysokých dávkách. Subjektivně se cítím mnohem lépe, jsme zvědavá, jak dopadnou testy, na které jdu za měsíc.

——————————————————————————————

Používal jsem úspěšně Coriolus na genitální bradavice. Vyžívala jsem 5 balení. Teď mám už 2 měsíce od nich pokoj. Doufám, že už navždy. Děkuji a doporučuji MycoMedica houbičky.

——————————————————————————————

Coriolus jsme dávali na tumor našemu pejskovi. Zmizel asi po necelých třech měsících. Je znovu vitální a čilý.

 

Vyzkoušejte Coriolus z naší nabídky:

MycoMedica Coriolus 40

 

Tip: Mohly by vás zajímat také zkušenosti s houbou Chaga.

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer