VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 50 % ZDE.

Obsah polysacharidů v houbách

 

Proč je 30 % polysacharidů u našich hub optimální koncentrace?

Houbové polysacharidy jsou hlavními účinnými látkami hub. Ale ne jedinými!!! Důležité jsou i triterpenoidy, ergosteroly, esenciální fosfolipidy, minerály, vitamíny, enzymy atd.

Pro produkty MycoMedica používáme vysoce kvalitní a čisté houbové extrakty s 30 % polysacharidů. Pouze u houby Coriolus je koncentrace 40 % a houbu Reishi a Cordyceps nabízíme ve dvou variantách - s 30 % a 50 % polysacharidů.

30% koncentrace je podle naší letité zkušenosti optimální. Vycházíme nejen z našich zkušeností, ale i ze zkušeností německých kolegů, kteří s houbami pracují více než 40 let. Za tu dobu testovali užívání nejen houbové biomasy, ale i extraktů s vyššími i nižšími koncentracemi.

Co se stane, bude-li koncentrace nižší tj. 10-20 %?

Účinek produktu bude slabší.

Co se stane, bude-li koncentrace vyšší tj. 40, 50, 60 a více %?

Zvýší se podíl polysacharidů v extraktu, ale bohužel na úkor ostatních účinných látek, které jsou rovněž důležité. Tím se změní celkový účinek extraktu oproti surové houbě, takže extrakt už nebude mít ten samý komplexní účinek. A to v těchto případech nechceme.

Existují však případy, které vyžadují razantnější impuls pro tělo - akutní stavy, psychické či fyzické vyčerpání, případy, kdy je nutné šokově posílit přirozenou obranyschopnost. Proto nově nabízíme i Reishi a Cordyceps s garantovaným obsahem min. 50 % polysacharidů a 20 % β-1,3/1,6 D-glukanů. MycoMedica je jediný výrobce v EU, který takto razantní kombinaci nabízí. (Více o kombinování medicinálních hub na našem blogu.) A s takovou mírou čistých β-1,3/1,6 D-glukanů. V některých případech je samozřejmě možné obě varianty (30 % a 50 %) kombinovat. Ale u většiny případů doporučujeme užívat Reishi/Cordyceps s 30% koncentrací polysacharidů.

Nenechte se zmanipulovat prodejci, kteří tvrdí, že čím více polysacharidů, tím lépe,

Nejste-li si jistí, zda zvolit Reishi/Cordyceps s 30 % nebo s 50 %, kontaktujte naši poradnu: poradna@MycoMedica.cz. Bude se Vám věnovat zkušená MUDr. Gluvňová.

Je-li potřeba zvýšit sílu účinku u chronických problémů, není třeba zvyšovat koncentraci polysacharidů v extraktu, ale je lepší dát více kapslí, tzn. zvýšit denní dávku - tedy počet užívaných kapslí (více jak 5g/den podle našeho názoru ale nemá smysl užívat ani u nejvážnějších problémů).

Co by vás mělo přesvědčit, abyste si vybrali MycoMedica? Naše houby používá drtivá většina lékařů a praktiků čínské medicíny. Viz zde. Logicky musí pracovat s produkty, které jsou kvalitní a hlavně fungují. Své pacienty nevyléčí sebelepším marketingem. Jen vyléčený pacient je důkazem toho, že daný produkt je opravdu účinný a pomáhá zlepšovat jeho stav.

Zeptejte se Vašeho prodejce, kteří lékaři či terapeuti jeho produkty reálně používají ve své ordinaci. Setkáváme se na internetu s mnoha vyloženými a leckdy dobře schovanými dezinformacemi. Buďte při výběru opatrní.

Dejte si pozor na prodejce vitálních hub, kteří dávají "kvalifikované" rady a přitom nevyléčili jediného pacienta.

Chtějte vidět certifikáty kvality. My máme testy z německého Agrolabu vystavené na stránkách u každé houby. Testy na 500 druhů škodlivých látek. Nemáme co skrývat. Jsme ve všem transparentní.

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer