Kratom

Náš kratomový prášek je vyroben pouze z rostlinného materiálu nejvyšší kvality a pochází od renomovaných pěstitelů v Indonésii. Nabízíme celou řadu oblíbených kmenů, jako je Maeng-da a Entikong. Kratom je strom rostoucí v jihovýchodní Asii a lidé v této oblasti ho pro jeho širokou škálu výhod používají již po staletí. Dnes kratom získává na popularitě i na Západě, tedy i v České republice, protože stále více lidí objevuje jeho široké využití. Mezi sportovci je obzvlášť oblíbený zelený kratom a bílý kratom.

Podle legislativy ČR není kratom schválen jako potravina nebo výživový doplněk. Kratom se prodává pouze ke studijním a sběratelským účelům. Neneseme zodpovědnost za škody způsobené nesprávným užitím.

Poznejte kratom také

Kratom, běžně známý také jako Mitragyna speciosa, je strom pocházející ze zemí jihovýchodní Asie, jako je Indonésie, Thajsko a Malajsie. Jedná se o strom vysoký až 25 metrů. Listy kratomu se obvykle suší a drtí, poté se užívá pro své různé účinky. V České republice je tato látka povolena pouze jako sběratelský produkt. Kratom je již po staletí používán domorodým obyvatelstvem jihovýchodní Asie, a to i k jiným než sběratelským účelům. V posledních letech si získal oblibu v západních zemích.

Výhody kratomu

  • Ryze přírodní produkt
  • Pěstováno v indonéské džungli
  • Vysoce účinný
  • Bez pesticidů a přísad

Druhy kratomu

  • Zelený Maeng-da
  • Zelený Entikong
  • Červený Maeng-da
  • Bílý Maeng-da

Prodej kratomu

Ve většině zemí není tato látka nelegální. V některých zemích je však přísně kontrolována nebo dokonce zcela zakázána, jako například v Austrálii a na Novém Zélandu. I v některých evropských zemích, třeba v Polsku, je situace podobná. Naproti tomu ve Španělsku lze kratom bez problémů koupit na čerpacích stanicích a v supermarketech. Ani Česká republika se těchto stále oblíbenějších produktů zatím nevzdala! Otázkou je, jak dlouho v tom bude ještě pokračovat. Aktuálně u nás lze tento produkt pořídit převážně na internetových obchodech (například na naších stránkách, kde seženete téměř nejlevnější kratom u nás).

Najdete nás i na MALL.CZ

comgate-footer